- Business Innovatie Lab | nevap.nl

Business Innovatie Lab

Het doel van het Business Innovatie Lab is het aanjagen en verstevigen van de innovatiekracht in de vastgoedexploitatie. Met kennisoverdracht en kennisontwikkeling realiseren de leden duurzame oplossingen voor de toekomst. Het Business Innovatie Lab fungeert als denktank en schept de context voor nieuwe ontwikkelingen.

  1. Johan Smit

    Voorzitter


    Senior Adviseur en Accountmanager, RPS
    johan.smit@rps.nl
    LinkedIn
    9D6A2098Johan-Smit.jpg
  2. Henry Heida




    Projectmanager / Adviseur Vastgoed, Sweco Vastgoedmanagement
    henry.heida@sweco.nl
    LinkedIn
    Foto Henry Heida.jpg
  3. Ing. Jeroen Hollander




    Senior Adviseur, de Alliantie
    jhollander@de-alliantie.nl
    LinkedIn
    Jeroen Hollander pasfoto.jpg
  4. Ing. Wilfred van der Plas




    CCO Simaxx
    w.vander.plas@simaxx.com
    LinkedIn
    140115 foto wilfred van der plas.png.jpg
  5. Ing. Jan Willem Smit




    Senior Project Manager, Syntrus Achmea Real Estate & Finance
    wim.smit@achmeavastgoed.nl
    LinkedIn
    Foto Wim Smit.jpg
  6. Ing. Joost Vooijs




    Partner | Director Retail BV, Colliers International
    joost.vooijs@colliers.com
    LinkedIn
    Joost Vooijs.png