Ga door naar hoofdcontent
EventsREBF festival 2024

REBF festival 2024

Categorie
Datum25 november 2024
Tijd08:00 - 19:00 uur
LocatieThe Hague Conference Centre New Babylon, Anna van Buerenplein 29, 2595 DA Den Haag
Dit evenement is al geweest.
Afbeelding REBF festival 2024

REBF Festival is hét kennisfestival over de toekomst van de bouw- en vastgoedwereld. Het festival wordt twee keer per jaar georganiseerd. De missie is het samenbrengen van bouw- en vastgoedprofessionals, zodat wij kunnen werken aan een beter gebouwde omgeving. Tijdens het REBF Festival wordt dit gedaan op een unieke en ontspannen manier, waarbij de nadruk ligt op kennis opdoen en delen. Hierom zit het festival bomvol met kennissessies, keynotes en workshops. Daarnaast is het natuurlijk ook leuk om elkaar weer te spreken.

NEVAP inhoudelijk partner

Ook in 2024 is NEVAP inhoudelijk partner. Het eerstvolgende festival vindt plaats op 25 november 2024 in Babylon Den Haag. Deze editie heeft een politieke focus.
NEVAP-leden zullen praktische workshops / kennissessies houden en bijdragen aan panels op gebied van vastgoedexploitatie. Over actuele thema’s met concrete oplossingen zoals duurzaamheid, ESG, data en digitalisering, vastgoedmanagement, etc

Samenwerken als oplossing voor snellere ontwikkeling

Leden van NEVAP kunnen met korting het Festival bijwonen. Ga naar https://rebffestivaltickets.nl/ en vul tijdens het registratieproces de code NEVAP25 in. De korting wordt vervolgens berekend over de toegangskaart.

Afbeelding voor Jan Theunissen

De resultaten van de circulaire renovatie challenge

Presentatie door Jan Theunissen (De Alliantie) Jan Theunissen
Tijd11:00 uur
Afbeelding voor Wilfred van der Plas *

Klimaatbestendig vastgoed, hoe dan?

Workshop gegeven door Wilfred van der Plas (Directeur) en Farid Saif (Adviseur bouwfysica en duurzaamheid) Wilfred van der Plas * en Farid Saif*
Tijd12:00 uur

In zaal 1.11 bespreken Wilfred van der Plas (Directeur) en Farid Saif (Adviseur bouwfysica en duurzaamheid) wat de rol van BREEAM en de EU taks is op bestaand vastgoed en of er niet meer gedaan moet worden om het vastgoed klimaatbestendig te krijgen.

Afbeelding voor Sannie Verweij*

Hoe de focus op duurzame gebouwen leidt tot een kleinere CO2 voetafdruk

Presentatie door Sannie Verweij (Gebouwinzicht) Sannie Verweij*
Tijd12:00 uur
Afbeelding voor Tanja van der Knoop*

Een andere aanpak om steden sneller en beter te vergroenen: zo zoek je de strategische samenwerking met de gemeenten

Presentatie door Tanja van der Knoop Tanja van der Knoop*
Tijd14:20 uur

We staan voor grote opgaven om steden klimaatbestendig en aantrekkelijk te maken. Voor opdrachtgevers zoals Achmea en MEAG (Munich re) zocht Blooming Buildings de samenwerking op met gemeenten.
Samen met bestuurders, landschappers en stedenbouwers kwamen wij tot een onconventionele aanpak die voor alle betrokkenen voordelen biedt – en supersnelle realisatie. En dan ook nog eens een mooi plaatje oplevert. Hoe krijgen we dat voor elkaar?

Afbeelding voor Alexander Lindeboom

Huurders en hun zoektocht naar duurzame gebouwen in lijn met hun ESG-strategie

Panel met o.a. Alexander Lindeboom (Heijmans vastgoed) Alexander Lindeboom
Tijd14:50 uur
Afbeelding voor REBF festival 2024

Versneld bouwen zonder compromissen: kwaliteit als prioriteit

Tijd15:50 uur
Afbeelding voor REBF festival 2024

Biodiversiteit als aanjager duurzame leefomgeving

Tijd16:50 uur
Afbeelding voor REBF festival 2024

Smart Buildings en AI

Tijd16:50 uur
Afbeelding voor REBF festival 2024

Optimaliseren van de Publiek-Private samenwerking in de woningbouwsector

Tijd16:50 uur