Ga door naar hoofdcontent
NieuwsNEVAP deelnemer aan PROVADA

NEVAP deelnemer aan PROVADA

Vrijdag 7 april 2023Afbeelding NEVAP deelnemer aan PROVADA

NEVAP, Kern, ULI Nederland en Amsterdam School of Real Estate realiseren een gezamenlijke stand tijdens PROVADA 2023. Daarmee geven wij onze leden de mogelijkheid een ontmoetingsplek te hebben op de grootste vastgoedbeurs van Nederland.

In hal 12 zullen wij ons presenteren en drie dagen lang onze leden en relaties de gelegenheid geven om te ontmoeten, te netwerken en kennis te delen en te vergaren. 

Gedurende de drie dagen zullen er diverse inhoudelijke sessies, voor en door onze leden, worden gehouden in het theater op de eigen stand. Daarnaast worden er ontbijtsessies en borrels georganiseerd en is er volop gelegenheid om met elkaar te netwerken. 

Meer informatie over het programma volgt binnenkort.

Meer informatie? Klik hier